O nás

Účetní společnost Admio s.r.o. vznikla v roce 2006 odloučením účetního a logistického oddělení od významné obchodní společnosti, která je do dnešního dne jejím významným klientem. V roce 2008 Admio expanduje a otvírá účetní kancelář v Praze.

Účetní firma Admio s.r.o. je česká účetní společnost, která zajišťuje kvalitní a komplexní vedení účetnictví, zpracování mezd a personální agendy, daňové přiznání, ale i administrativu obchodních procesů, účetní poradenství nebo rekonstrukce účetnictví.

Proč vedení účetnictví od ADMIO? Rádi se vám přizpůsobíme!

  1. Přizpůsobíme se vám, nenutíme vás přecházet na námi vybraný účetní software. Naším účetním systémem je K2, POHODA, MONEY S3, pracujeme v systémech Navision, Helios, ABRA, Premiér, Karát. Váš účetní systém si rychle osvojíme.
  2. Zaručujeme dostupnost služeb a vzájemnou zastupitelnost účetních. Snažíme se, aby každý klient měl jednu „svoji“ účetní i jako kontaktní osobu. V případě její nedostupnosti je v záloze druhá účetní, která je s vaší situací seznámena.
  3. Přijedeme za vámi! Účetní služby klientům neposkytujeme výhradně v našich kancelářích nebo na našem informačním systému. Naši účetní pracují i v prostorách klientů, je využíváno kombinací obou forem, případně účetní klienta zaškolíme.
  4. Nabízíme účetní služby se zárukou – neustále sledujeme legislativní změny, za správnost účetních operací ručíme. Naše společnost je pojištěná až do výše 5 000 000 Kč.

Svěřte své účetnictví specialistům. Vyberte si účetní služby od ADMIO a máte po starostech!

Ekonomický systém POHODA